Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Lost Heaven máte mnoho způsobů dopravy.

 

Pěšky
Běh / chůze. Tímto způsobem se někam dostanete za hodně, hodně dlouho. Zejména pokud se chcete přepravit z jednoho konce města do druhého, zabere vám to celý den. Ostatně při přestřelkách je to nejpohodlnější a konec konců i nejpraktičtější.
Tramvají
Tramvaj jezdí po většině silnicí / téměř po celém městě. Její nejlepší využití je asi takové: Když po vás jdou nepřátelé (zejména v jízdě), nastupte a až se rozjede, tak aši nepřátelé kolem ní budou běhat a vy je můžete (nejlépe thompsonem) vklidu postřílet.
Nadzemkou
V češtině název NADZEMKA má nejspíše proto, protože jezdí nad zemí. Něco jako vlak, jen nadzemí. V každé čtvrti (kromě Oak Hill) má nadzemka minimálně jednu zastávku. Z jednoho konce města do druhého se tedy dostanete vcelku rychle.
Autem
Auto je nejlepší způsob dopravy... Autem si můžete zajet nejblíže k místu určení. Auta jsou ve hře důležitá, autem si zajezdíte nejvíc, hodí se i pro ostré honičky, kdy vám opravdu jde o život.
Vlak
Vlakem si ve hře moc nezacestujete. Nejvíc si jej užijete asi jen v misi - Bastard se štěstím, kdy chtějí vaši "přátelé" vrhnout Seirgovo auto před vlak.
Letadlo
Letadla můžete pozorovat v misi Omerta - při přestřelce na letišti a ještě při misi Smetánka - kdy se Morello snaží uprchnout z města. Letadlem si tedy zrovna moc nezacestujete, ale alespoň si do něj zastřílíte ;-).
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář