Jdi na obsah Jdi na menu
 
Velice důležitou, složkou ve hře je inventář. Zbraně tvoří velkou část hry. Když policisté nějakou zbraň u vás uvidí, nebo ji najdou, jdete sedět. A když vás uslyší střílet, tak po vás taky hned střílí. Ale jsou i zbraně, které policisté tolerují jsou to: Basebollová pálka, nůž a Boxer.

Colt Detective Special

kapacita zásobníku: 6 nábojů

Colt Detective Special je jeden z proslulých "šestiraňáků". Je velmi populární u tajných policistů, ochranek a ostatních, kteří potřebují kompaktní a spolehlivou pistoli. Colt Detective Special byl představen v roce 1927 a byl vyráběn od roku 1936.

Colt 1911

kapacita zásobníku: 7 nábojů

Pistole M1911 je ráže .45 cal a funguje na principu zpětného rázu. Zbraň má uzamčený systém s nuceným poklesem hlavně. Je to poloautomatická zbraň se zásobníkem, systém Single Action (úderník musí být natažený aby bylo možno střílet, spoušť ho nenatahuje automaticky jako v systému double action). Táhlo pojistky může být zapnuto pouze pokud je kohout v napnuté poloze. Pokud je pistole zajištěná, zůstává úderník trvale v natažené poloze (pozn.: u moderních pistolí se může v zajištěném stavu s kohoutkem pohybovat). M1911 byla vysoce uznávanou zbraní pro svou spolehlivost a účinnost, ačkoli měla způsob střelby Single Action a design zajištění zbraně byl takový, že pro nošení v poloze připravené ke střelbě musel být uživatel se zbraní dobře seznámen a vycvičen. I přes tato omezení kladená na uživatele bylo ročně hlášeno několik nechtěných výstřelů.

Smith & Wesson "Police" M10

kapacita zásobníku ve hře: 6 nábojů

Podobnými revolvery je v USA vyzbrojeno více jak 80% policistů!

S&W model 27 Magnum

kapacita zásobníku ve hře: 8 nábojů

Pokud jste se někdy dívali na western a všimli si někdy zbraní, tak tenhle Colt vypadá úplně jako z westernu. Hlavně proto, že má dřevěnou rukojeť.

Upilovaná brokovnice

kapacita zásobníku ve hře: 2 náboje

Na Sicílii se jí říká lupara a vyřizují se tam s ní účty... Na dálku nic moc, ale má velkej rozptyl, nablízko se z ní nejde netrefit.

Pumpovací Brokovnice

kapacita zásobníku ve hře: 8 nábojů

Brokovnice je klasická a po celém světě používaná ve spoustě různých modifikací.

M1928 Thompson

kapacita zásobníku ve hře: 50 nábojů

První Thompson SMG se objevil v roce 1919. První sériové vyráběný model spatřil světlo světa v roce 1921, vyráběly ho továrny Colt, právě tak jako poslední modely M1927(Polo-automatická verze M1921) a M1928 (Model pro vojenské námořnictvo a také jedna ze zbraní, která je v Mafii).

M1928A1 "Tommy Gun" byl samopal pracující na bázi zpětného rázu určený obrněným a průzkumným jednotkám. Měl volitelné přepínání mezi poloautomatikou a plně automatickým módem. Používal munici ráže .45 v dvaceti nebo třicetiranných zásobnících nebo padesátiranný bubnový zásobník. Rychlost střelby se pohybovala mezi 600 a 725 ranami za minutu. Zbraň měla odepínací pažbu, většina měla horizontálně umístěnou ručku na předpažbí, ale některé měly vertikální ručku. M1928A1 byl relativně těžký a náročný na výrobu, materiály i nástroje.

M1903 Springfield

kapacita zásobníku ve hře: 5 nábojů

Jednoranná puška M1903 Springfield byla nasazena v roce 1903 a používala se do roku 1936, kdy začala být nahrazována M1 Garand. Zůstala však ve službě u některých jednotek až do roku 1943, kdy už byl Garand nasazován ve velkém měřítku. M1903 používala standardní armádní munici ráže .30-06cal v pětiranném zásobníku. M1903 byla přesná zbraň a používala se také v úpravě jako ostřelovací puška. Ve službě zůstává dodnes jako ceremoniální puška.

Mosin Nagant 1891 - 30

kapacita zásobníku ve hře: 5 nábojů

Mosin Nagant v Rusku známý jako "Vintovka Mosina" Historie vývoje pušky M1891 je poněkud kontroverzní. Oficiálně byly vybrány dva návrhy pro končený design a stavbu pušky - jeden byl od ruského armádního kapitána Mosina - druhý návrh byl vyhotoven belgickým návrhářem Nagantem. Konečný design je kombinace obou návrhů. M1891 je typický příklad Ruské masově vyráběné zbraně - laciná, jednoduchá, spolehlivá.

Molotovy koktejly a Granáty...

kapacita zásobníku ve hře: ?

Toto jsou speciální a nebezpečné zbraně... Molotovy koktejly dokáží zapálit vše okolo a granáty vše okolo rovnou zničí.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář